ВИДЕО: Wee Man од Jackass го истетовирал Рајан Дан на неговата нога

27 јуни, 20110
herro

Во знак на сеќавање на својот пријател, Wee Man алијас Џејсон Акуна од Jackass го истетовирал портретот на Рајан Дан на својата нога. Да потсетиме дека Рајан Дан почина во сообраќајна несреќа пред една недела во Пенсилванија.

Под портретот на Рајан Дан, Wee Man истетовирал натпис “Случаен херој”. Овој чин го имал снимено и поставено на својот Twitter профил.

http://www.youtube.com/watch?v=-ItOnFujsJc

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/