Видете какви ,,дебили,, родители има по светот!!! Неверојатно нели??!!!!

30 октомври, 20110
pppp

Погледенте ја оваа неверојатна снимка која сепак се завршува со среќен крај. Станува збор за случајни минувачи, кои приметиле како нешто сомнително се движи по реката. Кога успеале да го извадат биле вчудоневидени. Во пластична кеса било замотано мало бебе. Бебето било живо, и не се знае колку време пловело по реката. Погледнете….

http://www.youtube.com/watch?v=CZOpdL5KMfA&feature=youtube_gdata_player

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş