ФОТО: Деми Мур “урлала” по папариците!? Нека урла по Ештон:)

30 октомври, 20110
0

Се чини дека на стресот го зеде својот данок кај Деми Мур.
Холивудската актерка се криела рацете од љубопитните фото-објективи и ги навредувала папараците додека излегувала од салонот за педикир во западен Холивуд.
Сепак, се чини дека таа не е единствена која е на работ со живците.
Всушност, нејзиниот сопруг, Ештон Качер во средата бил на “GQ Gentleman’s Ball во Њујорк, каде што пристигнал без неговата сопруга Деми, насобраните папараци го почестил со неколку “сочни пцовки” откао се напил неколку чаши вино.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma