Види го ти него… уште пребирлив а?!! Мореее…

12 јули, 20110
nemes i marijana

Немеш си остана без работа. Тој добил понуда да биде водител на српската емисија “ Све за љубав”, откако му било кажано дека партнерка во емисијата, односно женската половина од водителскиот пар ќе биде Маријана, неговата поранешна љубов, тој ја одбил понудата.

Најинтересно од сè е тоа што Маријана воопшто и не ја добила понудата. Па така Немеш си остана без работа, за што најверојатно ќе се покае.

Сега Немеш одмара на Тасос со неговиот татко, додека мајка му ги контролира работите од далечина, како не би дозволила нејзиното синче да погреши во нешто. Немеш навистина не знае да ги искористи петте минути на слава, кои поминуваат многу брзо.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit