Викторија Бекам ќе и подари фустани на идната принцеза

3 февруари, 20110
victoria_beckham_black_dress_widescreen_wallpaper_74837

Викторија Бекам планира да и подари на иднина принцеза Кејт Мидлтон специјален подарок за свадба. Дизајнерката ќе го искористи ова како своја промоција, а на  Кејт ќе и подари колекција фустани од сопствена модна марка. Таа смета дека овие облекиќе бидат соодветни за нејзиниот меден месец. Викторија Бекам смета дека Кејт има добар стил, и дека би и било драго да и се допаднат фустаните на идната принцеза. Бекамови се поканети на кралската венчавка која ќе се одржи на 29 април.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma