Викторија Бекам почна да “млати” пари!!! За три месеци заработила 20 милиони долари

25 октомври, 20110
victoria beckham 2 041010

Викторија Бекам веќе неколку години успешно се занимава со дизајнирање на облека.

И покрај тоа што е во брак со еден од најдобро платените фудбалери, Дејвид Бекам, таа сака да работи и веќе многу добро и заработува.
Поранешната пејачка на “Spice Girls” благодарение на својата модна колекција, во домашниот буџет носи и до десетици илјади долари неделнно.
Имено, колекцијата на Викторија Бекам толку добро се продава, што само за три месеци заработила 20 милиони долари. Фустаните кои ги дизајнира г-ѓа Бекам се се повеќе барани од познатите дами на светскиот џет-сет.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş