Висока цена за удобни чевли!

27 април, 20110
r-flex3

Францускиот дизајнер Raphael Young тврди дека направил чевли кои ќе ги исполнат соништата на секоја жена. Тој дизајнирал чевли кои имаат висока потпетица, а се удобни како да носите балетанки.

За овие чевли тој употребил челични додатоци за потпетиците, латекс гел под кожата како би направил тие да бидат цврсти а воедно и удобни за секојдневна употреба. Raphael е горд на својот изум и веќе го има патентирано. Чевлите се наречени R-Flex.  Единстевната маана на овие чевли е цената. За еден пар вакви чевли треба да платите 400 фунти.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit