Влакнеста убавица

18 април, 20110
kim

Познатата старлета Ким Кардашијан со своите фанови подели една тајна која таа ја криела од својата дванаесета година. Имено, таа имала мал проблем со влакнестото чело, кое мора да го депилира од многу мала.

Доклку ги видите моите фотографии од детството и тинејџерските денови ќе видите дека 5 цм од челото ми се покриени со ситни влакненца, изјавила Ким.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi