Во ѓубре до уши за да го најде вереничкиот прстен на својата жена :)

13 ноември, 20110
prsten

Помпано Бич – Во ѓубре до уши и тоа поради љубов!

Брајан Мегвин превртел девет тони ѓубре за да го најде вереничкиот прстен на својата жена, кој по грешка бил фрлен. Тој цел ден “копал”по ѓубрето, бидејќи претходната ноќ, заедно со неговиот брич од бањата го земал и го фрлил во ѓубре 15 каратниот дијамантски прстен од платина, кој е посебно дизајниран за неговата сопруга Ани. Ѓубреџиите го опрениле Брајан со маска, дебели гумени ракавици и заштитно одело.

-Тоа беше битка на мојот живот! Или си полковник или си починат, си реков на себе и поцнав да преврстувам по ѓубрето, вели Брајан, кој најпосле ја здогледал чашата од омилениот јогурт на неговата жена, а потоа и неговиот брич. Прстенот го немало. Тој се помолил и ги извадил ракавиците. Ииии… најпосле прстенот е пронајден и повторно се наоѓа на раката на неговата сопруга.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş