Војводката Кејт блесна на свечената вечера во палатата Кенсингтон

10 јуни, 20110
1B1F5427

Кејт и Вилијам за прв пат по кралската венчавка имаа јавно појавување. Тоа се случи на свечената вечера во палатата Кенсингтон, каде се прославувала 10 годишнината од Absolute Return for Kids (Ark).

Кога Кејт се појавила сите очи биле вперени во неа. Таа се пјавила во свечена тоалета со пудра боја, елегантна и едноставна. Сега со сигурност ова ќе биде фустанот кој ќе го копираат многу дизајнери и девојки кои сакаат да изгледаат како Кејт.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/