Внимавајте каде чекорите!

10 јуни, 20110
Внимавајте каде чекорите!

Едно неверојатно направено улично уметничко дело, кое е создадено од Ерик Јохансон во Стокхолм, Шведска, кое сигурно ќе ве натера да внимавате каде чекорите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/