Врската на Шарлиз Терон и Киано Ривс конечно стана јавна

11 април, 20110
charlize and keanu

Иако за нивната врска се шпекулира уште пред една година, сега дефинитивно за јавноста се потврди дека тие се заедно.

Дека веста е вистинита докажува и фактот дека Шарлиз и Киано се вселуваат во заедничи стан во Велика Британија, каде ќе го пробаат заедничкиот живот, напиша магазинот People.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma