Вулканска ерупција

23 мај, 20110
Вулканска ерупција

Sean Stiegemeier успеа да ја фати вулканската ерупција на исландскиот вулкан Eyjafjallajökull. Од сите фотографии тој успеал да направи прекрасно видео кое вреди да се види во HD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/