Забавите на Меси… секс бомби, алкохол…

15 јуни, 20110
MESINASLOVNA

Еден од најдобрите фудбалери на денешницата, Меси прави забави на кои секој маж би поскал да биде гостин. Ергенот Меси направил заваба за која на големо се пишува во Аргентина.

Тој на забавата поканил големо машко друштво, но и голем број на секс бомби како што се: Ксоана Гонзалес, Клаудија Кардоне, Андреа Линколин, Сабрина Равел….

Меси ја демантирал веста изјавувајќи дека тие само танцувале, а потоа играле плејстејшн.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma