Зачекорете во апартманот на Џулиен Мур

2 ноември, 20110
dzm

Американската актерка Џулијан Мур е една од холивудските ѕвезди која има посебен вкус и стил, па не е ни чудо што најмила различни дизајнери за да остават свој белег во различна соба, а сепак тоа да изгледа перфектно како целина.

Нејинизот апартман се наоѓа во Townhouse West Village New York. Таа изјавила дека целиот декор и дизајн се рефлектира и на начинот на кој таа живее.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş