Зајди зајди јасно сонце и ти…Најубавите залези на сонцето во светот:)))

2 ноември, 20110
sonce13

Преубави фотографии од заоѓање на сонцето кое ќе ве натера да помислите дека небото гори. Сцени од залезот на соцето какви ги гледате само на филмовите.  Доколку сакате да уживате во погледот на залезот на сонцето, ние ви понудивме прубава галерија на фотографии. Уживајте во оваа неверојатна убавина.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi