Започна сапуницата! Маријана му прати видео порака на Немеш

29 јули, 20110
marijana 2

Започнува сапуницата во која главните улоги ќе ги имаат Маријана и Немеш, учесниците на шоуто Големиот Брат. Се најавува оваа серија да има четири епизоди, каде во емисијата “Се за љубов” тие двајцата ќе си ги искажат маките и емоциите.

Најпрво беше снимена и прикажана емотивната изјава на Маријана. Потоа следи Немеш, и така натака. Доколку сте спремни да ја погледнете трогателната приказна на Маријана ова е видеото каде таа емотивно се изразува.

http://www.youtube.com/watch?v=eWcThuyAo-4&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit