Заради зелената блуза водителка стана невидлива!

25 август, 20110
nevidliva

Американската новинарка Лара Спенсер не ја позајмила невидливата наметка на Хари Потер само облекла зелена блуза.

За време на прилогот за венчавката на Ким Кардашијан американската водителка останала без тело, бидејки носела зелена облека пред платно што служи дигитално да се постави позадина.
Таа е уште еден доказ колку им е важна модата на жените. Заради желбата да изгледа убаво и во тренд водителката направила основна грешка. Штом застанала пред зеленото платно, од неа на екраните на милони гледачи  останале само лебдечки раце, глава и ѓердан.

Погледнете

httpv://www.youtube.com/watch?v=zsoRgkh0fYo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit