Желни за уште деца!

30 јули, 20110
bekamovi

Дејвид Бекам и Викторија Бекам неодамна го добија своето четврто дете, ќеркичката Харпер Севен. Но, не застануваат тука.

И двајцата потврдиле дека сакаат уште деца. Тие одлично се снаоѓаат со овие четири, а и децата меѓусебно се сакаат и се грижат еден за друг. Откако се роди малата Харпер сите се околу неа, се грижат за неа, ја чуваат, изјавил Дејвид.

Дали Бекамиви сакаат да бидат нешто како брачниот пар Џоли и Пит?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi