Жена која умрела на сопствениот погреб

25 јуни, 20110
news-2009-june-kovceg_639091763

Една жена од Русија на возраст од 49 години починала на сопствениот погреб. Лекарите прогласиле погрешна смрт. Додека траел погребот таа се освестила и ги слушала своите најблиски како се молат за нејзната душа. Кога ја забележале, дека е повторно во свесна состојба, семејството веднаш ја вратило во болница. Но, по 12 минути таа навистина починала. Причината за смртта била срцев удар. Шокот кој таа го преживеала кога ги видела своите најблиски бил пресуден за нејината смрт. Сега семејството Мухаметзијанов планира да ја тужи болницата, заради која ја изгубија Фагилју.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/