Жени, џабе, не трчајте! Човекот си е геј!

12 август, 20110
rikimartin

Латино пејачот Рики Мартин, која јавно се декларираше дека е хомосексуалец, очигледно останува предмет на опсесија кај многу жени, кои пак не се загрижени за неговата сексуална ориентација.

Рики Мартин, признал дека понежниот пол и понатаму му се додворува и се обидуваат да го однесат во кревет, иако тој не е заинтерсиран за нив.

„Имам дечко и два сина, а жените се уште се обидуваат да ме заведат. Тие ми зборуваат убави нешта и опишуваат што се би сакале да прават со мене, што е супер, но јас не сум заинтересиран“, изјавил познатиот пејач. Двата сина близнаци на Рики Мартин ги роди сурогат мајка.

Конфузијата во главите на жените веројатно е последица предизвикана од фактот дека Рики Мартин своевремено излегувал и со девојки. Тој со тв водителката Ребека Албом беше во врска која траеше дури 14 години.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi