“Жешки” фотографии – Јелена Карлеуша

15 август, 20110
JK1

Некои ја сакаат , други не ја поднесуваат, но едно е сигурно: никој не е рамнодушен кога се споменува Јелена Карлеуша.

Неодамна ЈК ги освеши нејзините фанови со нова серија на “жешки” фотографии.

JK  во моментов е на турнеја во регионот. Настапува во сите екс-ју земји и во исто време подготвува роденденска забава, за која се шпекулира дека ќе биде вистински спектакл…а во мешувреме изглегоа и овие жешки фотографии…Погледнете!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi