Животот на една јагода

7 јуни, 20110
Животот на една јагода

Фотограф со користење на GBTimelapse во текот на 3 недели со фотографии направавени од временски интервал од 1 час го направи ова интересно видео.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/