Знаевте ли колку вреди задникот на Џеј Ло?

30 јули, 20110
jennifer-lopez412

Џенифер Лопез, најубавата жена според магазинот People, е актуелна во последниов период по својот приватен живот. Освен по разводот со Марк Ентони, нејзниното име беше споменувано и врзувано со многу мажи, дел од нив се поранешни нејзини партнери.

Но, еве сега нешто ново за неа. Што не е поврзано со љубовниот живот на Џеј Ло.

Дали знаевте колку вреди задникот на Џеј Ло? Кога ќе земете во предвид дека тоа е нејзиниот најголем адут… Задникот на Џеј Ло е осигуран на рекордни 27 милиони долари.

Проверете зошто!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi