Зошто Шон Пен не е повеќе со Џесика Вајт?

25 јануари, 20110
jessica_white_4-1280x800

Убавицата од Бафало, Џесика Вајт, 26, позната американска манекенка, се почесто ја има во јавноста со инцидентите кои ги прави. Последно е тоа што таа предизвикала тепачка со друга девојка во еден ноќен клуб. Одкако ја прекина врската со Шон Пен, таа ја покажа другата страна на нејзиниот карактер, сликајќи се за едиторијалите на елитни магазини, покажувајќи ги атрибутите. Таа сега проговоре и за својот живот, и лудостите кои ги правела во раните тинејџерски години. Во една своја изјава кажала дека на 12 години за прв пат пробала алкохол а веќе на 13 пушела марихуана.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi