Zuhair Murad ја претстави новата колекција

7 јули, 20110
naslovna moda

Zuhair Murad ја објави најновата колекција за сесн-зима 2011. Во продолжение ви претставуваме галерија, на која ги има елегантните фустани, како и невестинските фустани направени од ова врвно име.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/