10 јавни куќи и бордели кои мора да ги посетите!

8 февруари, 20120
1

Во Чешка постои бордел во кој сексот со проститутката се пренесува директно на кабловската телевизија.

За проституцијата често се вели дека е најстарата професија на светот. Иако продажбата на сексот е забранета, постојат безброј места на кои ќе ви овозможат сексуални услуги. Ви даваме листа на 10 не само добри места каде можете да добиете врвна услуга, туку туке ќе можете и да доживеете неверојатно искуство, а за да можете да ми поверувате, ќе морате сами да проверите.

Big Sister

Ова е всушност бордел за воајери. Се наоѓа во Чешка и во него девојките од Чешка и Словачка бесплатно  ги услужуваат клиентите во замена за нивниот сексуален чин не биде снимен и емитуван директно на интернет и на кабелските канали во Европа, а наскоро би требало да се прикажува и во Америка.

Alien Cathouse

Денис Хоф е основач на познатиот легализиран бордел во Лас Вегас, Невада, Moonlite Bunny Ranch, како и шоуто кое се прикажува на HVO ТВ “Cathouse”, планира да изгради величенствен бордел надвор од Лас Вегас, во кој клиентите ќе бидат во можност да имаат односи со жени -вонземјани.  Во овој бордел  мажите ќе ги исполнуваат сите желби, девојките ќе се облекуваат во оној вонземјанец која најмногу ги возбудува.

Nana Entertainment Plaza

Во Бангкок постои вистински центар за разврат! Тоа е зграда на четири спрата во која има околу 40 барови. Она што е интересно тука не постојат макроа, ако сакате нешто повеќе од гледање на танчерките, ја избирате онаа која најмногу ви се допаѓа и директно со неа се договарате за висината на услугата.

The Site

Во Австралија постојат многу вистински јавни куќи, но ако сакате некој специфичен тип на жена можете да одите на сајтот The Cite и да ја изберете баш онаа која ќе ви ги исполни сите желби. Тие нудат апсолутно се.

Star Wars Bordello

Новоотворениот ноќен клуб во Лос Анџелес ќе ве донесе до лудило ако сте љубители на Star Wars. Во него девојките се облечени во костими од Star Wars, изведуваат неверојатен стриптиз во кој подеднакво можат да уживаат и машките и женските фанови на оваа сага.

Mustang Ranch Resort

Овој неверојатен бордел во Рено, Невада, всушност е хотел во кој ништо не се плаќа, освен девојката кој постојано ве прати каде и да се наоѓате. Овој луксузен бордел-хотел има цел да стане Рич Карлтон јавна куќа.

Stiletto

Во Стилето тврдат дека се најдобар хотел-бордел во светот кој нуди фантастичен провод за еден ден. Самиот ентериер, со водопад од вториот кат до луксузни тематски соби. Можете да одберете соба во стилот на Џејмс Бонд, Бети Буп, Туморо, Воајер или соба за оргии и Ви останува само да дојдете и да ја изберете вистинската соба.

Mobile Sex

Иако проституцијата во Франција е легална, нелегално е да барате сексуални услуги. Па така проститутките во Лион се сетиле и своите услуги ги нудат во комбиња, слични како јавниот превоз. Само треба малку повеќе да почекате за да дојдете до нив.

Maison d’envie

Јавната куќа во Берлин, која е отворена на многу креативен начин во тешка економска криза во светот. Всушност, тие даваат попуст на клиентите кои доаѓаат со велосипед или јавен превоз, а за тоа имаат доказ. На овој начин покажуваат дека се грижат за животната средина, а и го намалуваат сообраќајниот метеж. Сопствениците тврдат дека со овој попуст, дневно им носи 3-4 нови клиенти.

Pascha

Пасха е најголемата јавна куќа во Европа. Се наоѓа во Келн и тоа е зграда со 12 ката, има 29.000 квадратни метри во која работат преку 120 проститутки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber