10те омилени дестинации на познатите

25 јануари, 20120
y8956

Не дека самите немаат живеалишта во прекрасни предели, но ете, желбата за повеќе никогаш не стивнува…Да се биде „ celebrity“ не значи само некаков учинок во шоу бизнисот. Сепак и тие се луѓе и би сакале да се одморат на некое малку полуксузно место, кое ќе биде далеку од папараците и нивните фанови.

Нескротливите фамозни лица уживаат во егзотичните предели кои ретко се мета на „обичниот“ народ. Нивниот темпераментен дух, неколкуте милиончиња и желбата за релаксација секогаш бира префинети и интересни локации. Ги откривме омилените дестинации кои се мета на познатите…

Вивнете се во преубавите фотографии кои делумно ги приближуваат нивните убавини…

Saint-Tropez, Франција

 

Maui, Хаваи

 

Saint Barthélemy, Кариби

 

Como, Италија

 

Mykonos, Грција

 

Cabo San Lucas, Мексико

 

Bora Bora, Француска Полонезија

 

Mallorca, Шпанија

 

Malibu, Калифорнија, САД

 

Kanari, Шпанија

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber