Рамче во воз

26 јануари, 20120

Се вози Рамче во воз со еден Словенец. Вади Рамче кутија цигари и пали една и Словенецот наеднаш му ја зема цигарата и му вика:

–  Ти бе нормален ли си тука најде да пушиш во купе, забрането е!

Поминува некое време, вади Словенецов весник да чита и Рамче му го зема и му вика:

–   Ти бе нормален ли си, тука ли најде да сереш! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber