Бред Пит: Анџелина и јас нема да можеме уште долго да издржиме…

26 јануари, 20120
Brad-Pitt-Angelina-Jolie

Нивната љубов почна бурно. Скоро цел свет ги обожува и најчестото прашање кое им е поставено е: Кога планираат да се венчаат?!  Тие во неколку наврати изјавија дека тоа ќе се случи кога сите кои се сакаат (мислејќи на браковите од ист пол) ќе можат да се ванчаат во секоја земја, но потоа Бред се предомислил…

-На нашите деца тоа би им значело, а и ние се повеќе сакаме да се венчаме! Знам дека изјавив дека тоа ќе го направиме кога браковите од ист пол ќе бидат легализирани секаде, но…Мислам дека нема да можеме уште долго да издржиме, изјавил Бред Пит.

Со оваа изјава тој ги демантираше шпекулациите дека постои можност да и се врати на бившата, Џенифер Анситон, и дека му е преку глава од Анџелина, како што изјавил неименуван извор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber