Сообраќајна несреќа

13 февруари, 20121

Сообраќајна несреќа. Починале тројца мажи. Во рајот Господ ги прашува:
– Ти, колку пати ја изневери својата жена?
– 10.
– Еве ти Застава 101.
– Ти, колку пати ја изневери својата жена?
– 5.
– Еве ти Југо.
– Ти, колку пати ја изневери својата жена?
– Не сум ја изневерил.
– Браво, еве ти Ферари.
После некое време другите два мажи го среќаваат тој со Ферарито. Го прашуваа:
– Зошто плачеш? Ти го имаш најубавиот автомобил.
– Да, ама пред малку ја видов жена ми… со тротинет!

 

One comment

  • ljupka

    7 април, 2012 at 18:57

    hahahahahahahaha

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber