Адел: Ако го сретнам некаде мојот татко, ќе го плукнам!?

17 февруари, 20120
adele-2012

Кога имала три години, таткото на Адел, Марк Еванс ја напуштил неа и нејзината мајка, така што младата пејачка со него никогаш не развила близок однос.

Покрај се, Адел сакала да му даде на својот татко втора шанса, но се паднало во вода кога тој во едно интервју изјавил дека нејзините проблеми со мажите и несрќата во љубовта се поврзани со неговото напуштање на семејството.

“Сакав да остварам однос со него, но тој се упропасти. Никогаш веќе нема да слушне за мене. Не постои ништо што може да ме вознемири повеќе од мојот татко кој зборува сешто пред медиумите”, изјавила очигледно вознемирената Адел.

“Навистина тоа ме лути. Како се осмелуваш да го коментираш мојот живот? Поради тоа моето семејство се чувствува чудно, моите пријатели сито така, а јас сум тажна. Вели дека ме сака. Тоа ми го порачуваш преку весниците? Ако некогаш во животот го видам, ќе го плукнам” изјавила Адел.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber