Ако сте во потрага по работа, во Австралија се бараат мажи кои ќе работат како бордел инспектори! :)))

2 февруари, 20120
47v6

Една австралиска компанија распишала конкурс за работа во која се бараат мажи кои ќе работат како бордел инспектори. Нивната работа би се состоела во тоа да посетуваат места за кои постои сомневање дека илегално се нудат сексуални услуги, а и тие самите би требале да бидат подготвени за секс, за да стигнат до цврсти докази.

Конкурсот за раабота бил објавен во Сиднеј во огласникот My Career, во кое стоело дека се бараат мажи за бордел инспектори.

Тие нудат годишна плата од 70.000 долари, а од мажите се бара да не се во брак и да се самци, само за да бидат подготвени на секс со заштита се разбира.

Не ни чудно што на огласов се пријавиле огромен број мажи.

„Веќе имаме над стотици апликации, ова дефинитивно е популарна професија и совршена за мажи“, изјавил Лачлан Џарвис од истражувачката групација Lyonswood која го распишала конкурсот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber