Анџелина и Бред очекуваат близнаци! :))))

2 февруари, 20120
brad-pitt-angelina-jolie

Честопати во модиумите изјавуваа дека се надеваат дека ќе го прошират семејството. Изгледа дека успеале во тоа, бидејќи како што пренесуваат американските медиуми, актерката е бремена и чека близначиња.

Се обидувале да ја сокријат оваа вест, но задоволните насмевки на нивните лица, кои беа присутни на секој настан, ги издадоа.

Американските медиуми на своите насловни страни пренесуваат дека Анџелина Џоли и Пред Пит чекаат близнаци.

-Тие беа пресреќни и им се чинеше неверојатно како Анџелина толку брзо забременила. Велат дека тоа покажува колку оваа бременост била судена. Ултразвукот на Анџелина открива дека се работи за близнаци. Тие беа во шок, изјавува изворот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma