Дали се сеќавате на Backstreet Boys? А на овој лик??? :)))

2 февруари, 20120
aj_tylershield

Музичарот АЈ Меклин од Backstreet Boys позирал за познатиот фотограф Тајлер Шилдс во необично издание. Всушност , АЈ позирал во црн фустан и високи потпетици со цигара во раката. Тајлер ја објавил фотографијата на својата интернет страна со пораката: ”Оваа фотографија е како подготовка за венчавката на АЈ на која јас сум свештеник, а луѓето околу нас плачеа од смеење”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma