Алек Болдвин по втор пат скокна во тавче :)))

4 април, 20120
Tony Bennett’s 85th Birthday Gala At The Metropolitan Opera House

Минатиот викенд, Алек Болдвин ја побара за жена својата речиси двојно помлада девојка, а Хилари Томас ја потврди веста. 28-годишнатаинструкторка по јога, гордо го истакна својот дијамантски прстен.

“Точно е. Алек ја побара за жена Хилари и сите ние сме многу среќни. Тој денес го слави својот роденден, па има уште една причина за славење”, изјави портпаролот на Болдвин.

Алек Болдвин, полни 54 години и после бракот со Ким Бесинџер, ова ќе биде неговиот втор брак.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi