Американец го тужел БМВ бидејќи имал постојана ерекција!

2 мај, 20120
ny89

Американецот Хенри Волф ја тужел компанијата БМВ бидејќи поради неговиот мотоцикл , односно седиште имал постојана ерекција, а тоа му создавало проблеми.

Волф е сопственик на БМВ мотоцикл од 1993 година, а неговите проблеми започнале на 1 мај 2010 годин. Откако завршил со возењето забележал дека има ерекција која не била поврзана со сексуална возбуда. Како главен виновник го навел седешиштето на мотоциклот.

Волф одлучил да ја тужи компанијата за душевна болка, повреди и загубените плати, кои не ги добил поради болеста.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber