Извинете, но брзам за секс! :)

2 мај, 20120
v243026p0

Еден млад човек од Чикаго возел со 179 километри на час, бидејќи брзал да стигне на време за секс. Но, наместо во топла постела, завршил опзади решетки.

Закери Пи Рамирез (21) го сопрела полицијата, а тој многу дал многу искрено образложение зошто возел скоро четри пати побрзо од дозволената брзина. „Брзам за да имам секс со девојката која многу ми се допаѓа“.

Сепак, полицајците не ги убедил и наместо во кревет со девојката, завршил позади решетки.

Покрај тужбата за пребрзо возење и непочитување на сообраќајните знаци, против Закери ќе биде покрената и за поседување марихуана, која била најдена во неговиот автомобил.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi