Анџелина Џоли: Понекогаш е добро да се биде лош :))))

28 март, 20120
news_23977

Анџелина е навикната да ја нарекуваат со различни имиња, но за епитетот “лоша”, актерката има одговор и објаснување.

Познатата оскаровка ќе ја игра една од најпознатите “лоши личности“ во историјата на филмот.

Поточно, популарната хуманитарка ќе ја игра лошата вештерка од римејкот на филмот на Дизни “Заспаната убавица”.

Нејзините шест деца се воодушевени од новата улога на нивната мајка, а и самата Анџелина изјави дека одлично се забавува припремајќи се за новата улога.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi