Мајка пиела и пушела со својот тригодишен син!

28 март, 20120
u90

Пијаната мајка и нејзините пријатели го снимале детето кое пие и пуши.

Малме – Швеѓанката, мајка на тригодишното дете го терала синот да пуши и да пие на забавата на која го одвела во јуни минатата година!

За да биде пошокантна приказната мајката пушела марихуана и дозволила и самата инсистирала да да го снимаат детето како пуши и пие.

Наводно, подоцна мајката му забранила на детето да зборува за таа ноќ и никому да не каже дека бил со неа на забавата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi