Анџелина Џоли пристигна во Загреб!

17 февруари, 20120
angelinajoliepleso

Анџелина Џоли пристигна денес во Загреб по повод премиерата на филмот “Во земјата на крв и мед”.

Taa слетала точно во 14 часот на аеродромот во Загреб, но овојпат Бред Пит не ја придружувал.

Анџелина е сместена во претседателскиот апартман во луксузниот хотел  Вестин. Во фоајето CineStar Арена, каде ќе се одржи хрватската премиера на филмот “Во земјата на крв и мед”, Анџелина и филмската екипа ги очекува 60 метри долг црвен тепих и обожавателите. Нејзините фанови едвај чекаат да ја видат и да се фотографираат со неа.

Со оглед на тоа што на премиерата во Сараево се расплака, ќе видиме дали истото ќе се повтори и во Загреб..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma