Анџелина и Бред на сите им покажаа колку се сакаат :)))

31 јануари, 20120
261525-andjelina-joly-foto03-reuter

Анџелина Џоли и Бред Пит сигурно не се од оние парови во Холивуд кои ја користат секоја можност во јавноста да разменуваат нежности. Но, за време на доделувањето на наградите од Американската асоцијација на актерите во Лос Анџелес – не можеа да се воздржат! Нивните бакнежи не можеа, а да не бидат забележани, па многу набрзо неофицијално ја добија титула за најзаљубен пар во Холивуд.

На доделувањето на SAG наградите двајцата разменуваа нежни бакнежи и заљубени погледи. Иако со аплауз ги поздравуваа наградените колеги, сосема јасно беше дека најголемо вниманието си посветуваа еден на друг.

Анџелина за време на церемонијата повремено зборуваше со актерката Тилда Свонтон, но цело време не се одделуваше од својот партнер.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma