Цртежи на очи :)

31 јануари, 20120
eye_makeup_02

Затворете ги очите и дозволете им на професионалците да нанесат неверојатна шминка на вашите очи. Резултатот може да биде одличен како и овие шминкерски ремек дела. Креативно!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma