Анистон планира заеднички бизнис со Теру!

2 април, 20120
jennifer-aniston-justin-theroux-terry-richardson-04-e1317304638577

Актерката Џенифер Анистон и нејзиниот дечко Џастин Теру не само што уживаат во својата љубовна идила,, туку започнуваат и заеднички бизнис.

Долго веќе се шушка дека двојката планира дете, но Џенифер и нејзиното момче одлучиле да формираат своја продуцентска куќа. Познато е дека актерката , кога била во брак со Бред Пит со него водела заеднички бизнис кој се занимавал со продукција, но по разводот целата работа ја превземал Бред. Компанијата се вика Plan B Entertainment.

“Откажувањето од таа компанија е нешто за што сеуште жали. Но, сега со Џастин, Џенифер почувствувала дека има прилика тоа да го исправи. Џастин веќе има неколку спремни сценарија, а Џенифер го поддржува во нивната реализација”, изјавил извор близок на актерката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber