Апартманот во Чикаго на актерката Рози О‘Донел

16 јануари, 20120
ny70

Актерката Рози О‘Донел решила да се почасти уште еден апартман во срцето на Чикаго од 2,5 милиони долари.

Апартманот има пет спални соби и шест бањи, а се простира на три спрата. Апартманот наликува на мини луксузна вила.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber