Атрактивната Ирина Шајк заведува во реклама! :))))

30 јануари, 20120
shayk_replay

Убавата руска манекенка Ирина Шајк, девојка на Кристијан Роналдо е заштитно лице на позната марка, а на фотографиите од новата кампања, лежи топлес на истетовиран манекен.

На атрактивната манекенка на снимањето и се придружиле и Ванеса Хеслер (24), американско – италијанскиот модел која за разлика од Ирена, била “облечена” за време на целото снимање.

-Со момчињата никогаш не се расправав на училиште. Ме измеваа дека имам темен тен, се пожалила во една прилика девојката на познатиот фудбалер.

-Никогаш не би позирала за Плејбој. Да, јас сум модел за костими за капење и долна облека, но имам свое ниво. Ми понудија многу пари минатата година, но им кажав дека нема шанси, додава убавицата.

http://www.youtube.com/watch?v=YuNEWptbVgI&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber