Авион претворен во хотелска соба

21 јануари, 20120
airplane-hotel-room-conversion-costa-rica

Лоциран во крајбрежните шуми блиску до Пацификот, Хотелот Коста Верде, во близина на Куепрос, Коста Рика, претставува една од најуникатните хотелски соби. Боинг 727 од 1965 и две убави соби може да бидат следна дестинација за ваш одмор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma