Со кои “селебрити“ вашиот партнер сонува да ве изневери?!?!? :)))

21 јануари, 20120
LjubavniceMuskiSnovi1

После деталното истражување со цел да се дојде до сознание со која позната девојка, мажите би имале афера се добиени следните резултати: прва на листата на љубовници е откачената пејачка Кети Пери, додека нејзината најдобра пријателка веднаш после неа односно Ријана го зазеде второто место. Понатаму на листата се наоѓаат Мила Кунис, Селма Хаек, Џенифер Анистон, Скарлет Јохансон, Софија Вергара, Блејк Ливели, Ким Кардашиан и Сара Пејлин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma