Аврил си бара дечко, бившиот ја остави! :(((

17 јануари, 20120
avril_lavigne-42

Канадската пејачка раскинала со дечкото по две години врска.

Аврил Лавињ (27) и учесникот на реалити  “Hills” Броди Џенер (28) почнале да се забавуваат откако пејачката се разведе со музичарот Дерек Вибиј по три години брак.

Причина за прекинот на оваа врска наводно е фактот дека Аврил сакала повторно да се мажи, а Броди сеуште не бил подготвен за пат до олтарот.

Броди се прославил со учеството во реалити “Hills” на MTV, а повремено се појавувал и во шоуто на семејството Кардашијан, поради тоа што неговиот татко Брус се оженил со мајката на сестрите Кардашијан, Крис Џенер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber