Бар Рафаели доживеа лезбејско искуство?!?!?!

20 април, 20120
BarRafaeliAerodrom

За жал не станува збор за филм во кој Бар Рафаели се бакнува со секси стјуардеса, туку за непријатно “пипкање“ кое бразилската манекенка го доживеа на аеродромот во Лондон.

Се чини дека една од вработените на аеродромот малку се занела кога ја видела убавата манекенка, па додека поминувала низ рендгенот почнала да ја допира, а на поранешната девојка на Леонардо ди Каприо ваквото однесување воопшто не и се допаднало.

По непријатното искуство, бесената Бар напиша на Твитер: “Вработена на аеродромот почна да ме допира, а тоа за мене беше навистина непријатно”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi